S námi ušetříte


dopisy

Pokud často odesíláte balíky na poště, jistě jste si všimli, že ceny za tyto služby se stále navyšují. Co se však dá dělat, bez poštovních služeb se prostě neobejdeme. Proto byste jistě ocenili typy, jak při odesílání balíčků ušetřit nějakou tu korunu. Pokud potřebujete odeslat objemnější zboží, zapomeňte na kartonové krabice. Takové balení je totiž nejenom nepraktické, zdlouhavé a spotřebujete při něm velké množství lepící pásky, ale také je velmi neekonomické. Zabalením do kartonové krabice přidáváte svému balíčku rozměry navíc, které se samozřejmě projeví na ceně poštovného. Rádi bychom vám tedy nabídli poštovní plastové obálky, do kterých zabalíte objemné zboží jednoduše, rychle a hlavně mnohem levněji.
 
tři obálky

Vyberte si co potřebujete
 
Nabídka https://www.samolepiciobalky.cz/eshop/mailingove-obalky je skutečně velice obsáhlá. Najdete u nás různé rozměry samolepících obálek, které při odesílání balíčků velice oceníte. Stačí vložit požadované zboží a zalepit obálku. Ihned můžete zboží zanést na poštu a odeslat. Již žádné kilometry lepící pásky, žádné složité balení. Díky našim obálkám ušetříte nejenom peníze, ale také čas. A čas navíc je v dnešní uspěchané době skutečně potřeba. Určitě vás nyní zajímá, na co můžete obálky z naší nabídky využít. Doporučujeme vám využít tyto samolepící obálky na:
•          zasílání různých textilií
•          zasílání tiskovin
•          další podobné zboží
 
Naše obálky jsou stoprocentně neprůhledné. Nikdo nebude vědět, co v obálce odesíláte. Zvědavé oči poštovních doručovatelů budou mít smůlu. Jen vy budete vědět, co se v obálce skrývá. Pokud byste si rádi nechali zhotovit poštovní plastové obálky s logem vaší firmy, nemusíte se obracet na tiskařskou firmu. My vám logo na vybrané obálky natiskneme sami. Za skvělou cenu a ve stejné kvalitě, jakou by vám poskytla kterákoli tiskařská firma. Pokud chcete dodat odesílání zboží nový rozměr, nakupte si u nás.

barevné obálky