Když muž přestává být mužem

Když muž přestává být mužem

Když muž pozbývá své mužné síly, jednoznačně tím trpí. A to navzdory tomu, že to vlastně samo o sobě nebolí, a zabolí-li to, pak jedině tak pomyslně u srdce. O tom, proč je tomu tak, se rozepisovat netřeba – chlapi to pochopí sami o sobě a nic jim vysvětlovat netřeba, a ženy to prostě nepochopí, protože to pochopit ani nemohou, postrádaje těch pár centimetrů, jež muži mívají ve srovnání s nimi navíc.
platíčka léků

Muži se po potenci, jíž pozbývá, stýská. A to přinejmenším. Postrádá ji, pokud mu tato ubývá, a ještě více ve chvíli, kdy už je jí záhodno dát vale. A má pro svou trudomyslnost nejeden důvod.
1.      Pozbývá ono potěšení, jež ho provázelo po dlouhá léta života.
2.      Ztrácí možnost vytahovat se svými milostnými úspěchy před kamarády; samozřejmě za předpokladu, že neumí dostatečně dobře lhát.
3.      Nemá už pro něj smysl běhat za děvčaty, a pokud za nimi stále běhá, pak si musí dávat pozor, aby je náhodou nedohnal, protože by z toho byla leda tak ostuda.
4.      A nejhorší je, pokud mu pak tento jeho nedostatek neustále zdůrazňuje jeho drahá polovička. Přičemž je lhostejno, volí-li tato ironický nebo urážlivý tón nebo vyhrožuje-li, že nepochlapí-li se ten její, najde si milence, který za něj splní ‚manželské povinnosti‘, nebo se rovnou nechá rozvést.
bílé pilulky

Co jenom by takový muž dal za https://www.pozeri.cz/to-prave-pro-spokojenost-v-milostnem-zivote/!Co jenom by dal za to, kdyby byl jeho milostný život jako zamlada, kdyby jim to doma v posteli klapalo!
A byť se zázraky nedějí, vlastně si takový muž stále ještě nemusí zoufat, stále ještě tu pro něj nějaká ta naděje je. Protože ne vždy jsou problémy s erekcí neodstranitelné. Pokud za ně může kupříkladu stres, únava, nervozita či nevhodný životný styl, dá se s tím něco dělat právě v tom ohledu, že se maximálně zredukuje to, co tu škodí. Případně lze i navštívit psychologa, což může v dlouhodobějším horizontu pomoci též.
Anebo si člověk může pořídit nějaký ten prostředek podporující sexuální výkonnost. Třeba Kamagru, jež je schopna zařídit, aby všechno fungovalo tak, jak má.
Kamagra přemůže problémy s erekcí raz dvaa muž, který může, je rázem zase mužem. Je spokojený on, spokojená je i jeho partnerka. A co si přát více, že?

Ohodnoťte příspěvek