Dokonalé zastínění, a ještě mnoho bonusů navíc

Dokonalé zastínění, a ještě mnoho bonusů navíc

Jestliže zvažujete, jakým způsobem zastínit svá okna, tak máte několik možností na výběr. Ovšem jestliže od stínícího prvku očekáváte ještě mnohem více než pouhý stín, v tom případě máte na výběr jen jednu rozumnou volbu, kterou jsou předokenní rolety.

roleta předokenní


Předokenní rolety vám nabízejí hned několik bonusů navíc:
Za prvé se jedná o to, co všichni od stínících prvků očekáváme, a to je opravdu kvalitní zastínění vašich oken, respektive celého vnitřního prostoru vašeho domu či bytu, což vám jen tak nějaký stínící prvek nenabídne. A stín, jaký vám předokenní rolety zajistí se třeba s tím, co vám poskytují běžné vnitřní žaluzie, vůbec nedá srovnávat.

Nicméně když si svá okna osadíte předokenními roletami, můžete právem očekávat ten nejvyšší komfort hned v mnoha směrech. Pokud jde o odclonění slunečních paprsků a dokonalé zatemnění, tak už vás nikdy nebude vyrušovat pouliční osvětlení anebo sluneční paprsky v případě, kdy se rozhodnete spát přes den. Stoprocentní zastínění je samozřejmostí, stejně tak jako dokonalá zvuková izolace vašich oken, které už k vašim uším nepropustí žádný rušivý hluk z venkovní ulice či od sousedů. Předokenní rolety jsou proto skvělou volbou pro všechny lidi, kterým vede pod okny rušný chodník anebo frekventovaná silnice.
Dále vás jistě potěší skvělé izolační schopnosti předokenních rolet. Nejenže nepropouštějí světlo a hluk, ale také dokonale zabraňují průchodu tepla https://www.drevostavitel.cz/clanek/predokenni-rolety oknem ven anebo dovnitř. V létě tak váš dům skvěle ochrání před horkem a letním žárem a v zimě zabrání jeho prochladnutí kvůli tepelným únikům skrze okna. Ve výsledku tak ušetříte za topení a klimatizaci.

jídelna

A když už jsme u toho šetření, tak předokenní rolety cena je rovněž velice příznivá, tím spíše, když pomyslíte na to, kolik výhod vám tento stínící systém nabízí. Včetně zvýšenéochrany vašeho majetku před bytovými zloději.