Co sledovat v létě!

Co sledovat v létě!

Simpsonovi

–          V originále The SImpsons. Kdo by neznal a nemiloval tuto žlutou americkou rodinku. Poprvé se Simpsonovic rodinka v televizi objevila v roce 1987 v Show Tracey Ullmanové. Po třech řadách neumělých skečů se ze Simpsonových stal plnohodnotný seriál v délce 30 minut (později zkráceno na 20 – 22 minut). Později byl díky obrovskému úspěchu přesunut do hlavního vysílacího času.
–          Udělejte si čas, protože Simpsonovi mají už 28 sérií. Užijte si vtipné příhody Marge, Homera, Lisy, Barta a Maggie.
zimní edice

Přátelé

–          Friends. Komedie a romantika, životní strasti i lásky pěti přátel. Monika, Chandler, Joey, Rachel, Phoebe a Ross vás provedou svým životem během deseti sérií. Celkově má seriál asi 86 hodin a 32 minut. Už jen skvělá úvodní písnička („I’ll be there for you“ od The Rembrandts) vás naladí na tento skvělý seriál. Budete se smát, budete plakat, bude vás mrzet, že 6. května 2004 vyšla poslední epizoda. Pokud by vás Přátelé zaujali opravdu hodně, navazuje na ně seriál Joey (2004 – 2006) který bohužel neměl takový úspěch.
dálkový ovladač

Jak jsem poznal vaši matku

–          Org. How I Met Your Mother. Některé zlé jazyky nazývají tento sitcom jako „trochu jiné přátele“.
–          Během roku 2005 až 2014 vzniklo 208 dílů v devíti řadách. Seriál sleduje život Teda Mosbyho (Josh Radnor) který v roce 2003 začne svým dvou dětem vyprávět příběh, jak potkal jejich matku. I přes finále, kterému se oblíbenost moc nedostalo, si seriál držel vysokou sledovanost a skvělé kritiky.
–          Pokud hledáte skvělý sitcom plný vtipu, lásky a slz, „HIMYM“ je to pravé ořechové.

Teorie velkého třesku

–          V org. The Big Band Theory je jednoznačná komedie ze života tzv. Nerdů, šprtů, Geeků a vedců. Čtyři přátelé (Sheldon, Leonard, Rajesh a Howard), vědci pracující na univerzitě si musí poradit nejen s problémy ve vědě a technice ale i s „problémy obyčejných lidí“ které jako by zastupovala jejich nová sousedky Penny (Kaley Cuoco) která se hned v první epizodě nastěhuje přes chodbu a s partou se seznámí. Čím více seriál budete sledovat, tím více postav se do příběhu zapojuje a o to více budete příběh a zápletku milovat!
vhs kazety

Dva a půl chlapa

–          Org. Two and a Half Men.  Příběh požitkáře Charlieho Harpera (Charlie Sheen) jeho bratra, rozvodem poznamenaného Alana a trošku „přihlouplého“ syna Jakea. Osm sérií sledujeme to, jak spolu Alan a Charlie budují vztah plný láskyplné nenávisti. Během osmé série (SPOILER ALERT) bohužel Charlie zahyne a do domu se nastěhuje nový, nechutně bohatý mládenec Walden Schmidt (Ashton Kutcher). Ten ale samozřejmě podlehne Alanovu kouzlu, takže ten nadále bude moct žít v domě dál.